Keeks marmelaadi ja rosinaga - Maris Gilden

Keeks marmelaadi ja rosinaga

Keeks 2.0 ehk mis valesti, see uuesti.

Keeks marmelaadi või rosinaga osutus Maris Gildeni kõige edukamaks uueks tooteks eelmisel aastal. Kui teeksime korraga lahti kõik selle aja jooksul müüdud pakendid, jaguks sealt söömiseks üks keeks igale Eesti inimesele. Väikeettevõttele on see suur saavutus ja oleme selle privileegi eest teile väga tänulikud!

Mõtlesin pikalt, millist pealkirja käesolevale lehele anda. Soovisin, et see tuleks võimalikult informatiivne ning oleks meeltmööda ka otsimootorile. Mulle meenus, et tegelikult on see meie teine üritus keeksidega turule tulla. Esimene kord proovisime toodet turustada “Minikeeks” nimetuse all ja see lõppes täieliku fiaskoga. Tehtud vigadel pikemalt peatumata, olime õnneks piisavalt veendunud, et keeks ise on suurepärane. Seepärast otsustasimegi uuesti proovida. Kas ka sinul on mõni lugu, kui üritasid mingit asja teistele tutvustada ja see ei läinud peale? Hiljem, sisuliselt samast asjast, kuid teiste sõnadega rääkides, kõik toimis? Sõnad loevad.

Keeks on tehtud lihtsaks, mugavaks ja suupäraseks

Uuendatud keekside puhul hoidsime toote kujunduse hoidsime lihtsa ja arusaadavana ning pöörasime rohkem tähelepanu kasutusmugavusele selle sõna laiemas tähenduses. Tegemist on valmistoiduga, mida on tänu suupärastele mõõtmetele lihtsam hammustada, ei kaasne pudistamist. Korrekspakend, mis majutab igat keeksi eraldi pesas, kaitseb toodet palju paremini muljumise eest. Kui sa just ei otsusta poolel teel parte (või ennast) toita, peaks iga keeks jõudma sinu koju ühes tükis. Küpsetuspaberi eemaldamise tülika töö oleme samuti sinu eest ära teinud.

Gurmaanidele ja kodukokad, kelle jaoks paljas keeks liiga igav tundub, laiutab toote keskel praktiline õõnsus, mille saab täita näiteks hapuka moosi või kreemiga. Oleme saanud mitmeid fotosid, kuidas meie keekse kodus edasi väärindatakse. Kas siis külaliste võõrustamiseks või isegi kodukohviku menüüs. See on nii lihtne!

Keeks kreemi ja mustikatega

Keeks kreemi ja värskete mustikatega

Kui ka sina tahaksid teha meie keeksist fotosid täiendatuna just nii nagu sulle meeldib ja saada selle eest tasuks terve kastitäie keekse koju kätte, võta palun ühendust. Fotole on ka omad nõudmised aga millele neid ei oleks?:)

Keeks rosinaga või marmelaadiga säilib tunduvalt kauem, kui konkureerivad tooted. See on saavutatud tänu pakendisse lisatud kaitsvale atmosfäärile. Kuna minult on sel teemal juba varem küsitud, selgitaksin lühidalt ära, millega on tegemist. Tavaline õhk, mis meid ümbritseb ja mida hingame, koosneb hapnikust, süsihappegaasist ja lämmastikust. Kaitsev atmosfäär (koledama sõnaga “modifitseeritud” atmosfäär) saadakse lihtsalt süsihappegaasi ja lämmastiku abil, hapnikku eemaldades. Mingit keemiat seal lisaks ei kasutata. Hapniku puudumine teeb raskemaks toitu rikkuvate mikroorganismide elu ning aeglustab toidu aegumist näiteks rääsumise näol. Kui soovid selliselt pakendatud toidu säilimisele omalt poolt kaasa aidata, võid seda kaitsta näiteks otseste päikesekiirte eest.

Üks keeks kaalub keskmiselt 50g ja sisaldab ca 215 kalorit (kcal) energiat, mis on sobilik kogus vahepalana või maiustusena ka neile, kes kaloreid loevad.

Rosinakeeksid tooteinfo:

Koostisosad: suhkur, nisujahu; rosinad 16%, munamass, lõssipulber, jahuparandaja (emulgaator: E471, antioksüdant: askorbiinhape, E vitamiin), söögisooda, rapsiõli, sool, lõhna- ja maitseained; toiduvärv: beetakaroteen.

Toiteväärtus 100g kohta:
Energia: 1762,2 kJ / 420,6 kcal;
Rasv: 19,7 g
millest küllastunud rasvhapped: 2,1 g
Süsivesikud: 55,8 g
millest suhkrud: 35,4 g
Valgud: 5,0 g
Kiudained: 1,4 g
Sool: 0,3 g

Marmelaadikeeksid tooteinfo:

Koostisosad: suhkur, nisujahu, rapsiõli, munamass, marmelaad 14% (suhkur, glükoosisiirup, stabilisaator: pektiin, happesuse regulaator: sidrunhape, rapsiõli, toiduvärv: E140, E120, E160b, lõhna- ja maitseaine), vadakupulber, jahuparandaja (emulgaator: E471, antioksüdant: askorbiinhape, E vitamiin), söögisooda, toiduvärv: beetakaroteen.

Toiteväärtus 100g kohta:
Energia: 1799,2 kJ / 429,4 kcal;
Rasv: 20,4 g
millest küllastunud rasvhapped: 2,2 g
Süsivesikud: 56,8 g
millest suhkrud: 39,1 g
Valgud: 4,6 g
Kiudained: 1,1 g
Sool: 0,3 g

Säilivusaeg: 120 päeva. Meie keeks on pakendatud kaitsvasse atmosfääri ning säilib avamata pakendis kauem, kui teised sama kategooria tooted. Küll aga soovitame keeksid ära süüa 3-4 päeva jooksul pärast pakendi avamist. Rutem tohib ka:)

Saadaval (suuremates poodides):

COOP  grossi toidukaubad