Leivakrõpsud 150g - Maris Gilden

Leivakrõpsud 150g

Leivakrõpsud

Leivakrõpsud “Krõbedad leivakesed” seeriast olid esimesed leivatooted, millega turule tulime. Otsisime tookord argumente, millega konkurentidest eristuda ja küsitlesime unikaalse argumendi sõnastamiseks supermarketites sadu inimesi.

Mu enda eelduseks oli, et kui enamikul juhtudel on leivakrõpsud üsna kõva fritüüritud toode, siis meie “Krõbedad leivakesed” koosnevad kergest kuivikust, mida on õli ja maitseainega vaid piserdatud. “Kuni 30% vähem rasva” kõlas mulle endale päris hea argumendina, kuni üks umbes 80 aastane memm mu tooteesitlusel paika pani. Ta kuulas mind mõtlikult ja raputas siis pead: “Tühja mul sest rasvast, aga neid on ju hea süüa. Need ei lõhu hambaid!”

Raske oli millegi tabavamaga välja tulla. Täpselt sellisel kujul see väide tootepakendile jõudiski.

Leivatoodete kasulikkusest snäkina üldiselt võid pikemalt lugeda siit.

Leivakrõpsud eri maitsetega

Meie leivakrõpsud võeti klientide poolt väga hästi vastu, seepärast otsustasime me tooteseeriat laiendada. Praegu on pakkuda nelja erineva maitsega snäkke:

  • küüslauguga
  • peekonimaitselisi
  • juustu-sibula
  • sini-hallitusjuustu

Küüslauguga leivakrõpsud on kõige traditsioonilisem maitse, mis peaks iseäranis meeldima lühikese koostisosade nimekirja otsijale. Selle lihtne põhjus on, et küüslaugupulber on naturaalsel kujul piisavalt vänge, et sellega saaks tooteid maitsestada. Peekonipulbrit looduslikul kujul seevastu muidugi ei leidu.

Praegu töötab Maris Gilden AS selle kallal, et tuua välja ka seemnetega rikastatud tumeda leiva krõpsud.

Ehkki meie leivakrõpsud on küll laia kasutuspõhjaga, sobivad erinevad maitsed erinevatesse olukordadesse eriti hästi! Näiteks vängema maitsega küüslauguleivad on suurepärased õlle kõrvale ja sini-hallitusjuustumaitselist, rohkem nišitoodet, on huvitav kasutada salatites või juustutaldriku kõrvale. Lastele võiks sobida paremini juustu-sibulamaitselised leivakrõpsud, sest need pole nii intensiivse maitsega.

Krõbedad leivakesed küüslauguga 150g

Koostisosad: nisujahu, rapsiõli, rukkijahu, nisukliid, linnaseekstrakt, pärm, sool, suhkur, jahuparandajad (paakumisvastaneaine: kaltsiumkarbonaat; askorbiinhape), küüslaugupulber.

Toiteväärtus 100g kohta:
Energia: 2110 kJ / 504 kcal;
Rasv: 20,7 g
millest küllastunud rasvhapped: 1,8 g
Süsivesikud: 68,1 g
millest suhkrud: 1,3 g
Valgud: 10,0 g
Kiud: 0,5 g
Sool: 2 g

Säilivusaeg: 360 päeva. Hoia toodet kaitstuna otsese päikesevalguse ja niiskuse eest ning tarbi ära kahe nädala jooksul alates pakendi avamisest.

Saadaval suuremates poodides:

grossi toidukaubad maxima  COOP leivakrõpsud  Prisma leivakrõpsudSelver leivakrõpsud